Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.

Pôžička
Suma od 400 € do 25000 €
Splatnosť
rokov
Splatnosť od 1 do 8 rokov
Splátka
€/mes.

Celková výška a mena úveru (S): €, Doba splatnosti: mesiacov, úroková sadzba: % p. a. (fixná), výška mesačnej splátky: €, počet splátok (n): , Celková čiastka: €, RPMN (X): %.

 

Pôžičky od ľudí pre ľudí

 

Na našej webovej stránke spájame záujemcov o pôžičku s tými, čo chcú investovať svoje úspory. V zahraničí je tento spôsob požičiavania označovaný ako P2P a funguje už dlhšiu dobu.

 

 

Našim klientom sa snažíme zabezpečiť čo najvýhodnejší úver, preto je jeho žiadosť primárne spracovaná spoločnosťou Amico, ktorá má dlhšiu dobu splatnosti. Úver tak máte pri rovnakej výške s nižšou splátkou.

 

Ak by úver nebol kvôli legislatívnym obmedzeniam schválený, žiadosť bude odoslaná na prehodnotenie na pôžičku od ľudí pre ľudí. Vaša šanca na získanie výhodnej pôžičky je tak oveľa vyššia.

 

Pri pôžičkách od ľudí pre ľudí nie je povinnosť kontrolovať bankový, ba dokonca ani nebankový register. To však neznamená, že úver bude schválený komukoľvek. Tieto pôžičky sú určené pre záujemcov, ktorých postihol nezmyselný zákon.

 

Sú pre takých, ktorí nevedia v banke získať pôžičku aj napriek tomu, že vedia dokladovať svoj príjem. Ten však nie je z pohľadu súčasného zákona dostatočný, prípadne sa len pár dní omeškali na splátke a banka ich už vníma ako neplatičov.

 

 

Rýchle vybavenie pôžičky

 

Spôsob, akým u nás získate pôžičku, je rýchly. Nepodlieha totiž komplikovaným bankovým procesom ako je preverovanie bankových a nebankových registrov, kontroly hlásení so sociálnej poisťovne a podobne.

 

 

O úver viete požiadať cez online žiadosť, prípadne, ak je to pre vás komplikované, viete nás kontaktovať aj cez krátky kontaktný formulár.

Ten je nutné vyplniť kvôli zákonu o ochrane osobných údajov. My vám následne zavoláme,  za účelom dohodnutia termínu osobného stretnutia na pobočke. Je však potrebné si uvedomiť, že prioritne spracúvame prijaté online žiadosti. Takže, pokiaľ vám pôžička súri, je pre vás výhodnejšie vyplniť online žiadosť.

 

 

 

Pozor na podvodníkov !

 

 

 

Pokiaľ je človek vo finančnej tiesni, nahráva to finančným podvodníkom s nekalými úmyslami. Na Slovensku sú dva základné typy podvodníkov s pôžičkami, na ktorých je potrebné dávať si pozor.

Prvý typ podvodníka finančné prostriedky neposkytuje, ale tvrdí, že ich vie sprostredkovať. Vypýta si poplatok za vybavenie pôžičky vopred, pričom v momente, ako má poplatok uhradený, sa začne zatajovať, prípadne bude tvrdiť, že je potrebné ešte počkať. Výsledok však určite pozitívny nebude.

Druhý, najčastejší spôsob podvodu spojený s poskytovaním pôžičiek je ten, keď ho prevádzkujú spoločnosti, prípadne aj jednotlivci, ktorí disponujú finančnými prostriedkami. Pôžičky, ktoré poskytujú, sú však podmienené ručením nehnuteľnosťou. Ich cieľom je počkať, kým nastane omeškanie na poskytnutej pôžičke, aby získali nehnuteľnosť, ktorá je predmetom ručenia. Predtým, ako niečo podpíšete, pozorne čítajte, čo podpisujete.

 

Obmedzenia na finančnom trhu tomu nepomáhajú

 

Posledná novela zákona záujemcov o pôžičku limituje rôznymi obmedzeniami. Všetky finančné inštitúcie, ktoré podliehajú usmerneniam Národnej banky Slovenska, majú v súčasnosti prísne stanovené pravidlá možností poskytovania pôžičiek.

Zmeny zákona, ktoré boli prijaté, mali slúžiť na ochranu spotrebiteľa, opak je však pravdou. Reakciou na nedostupnosť pôžičiek z banky je skutočnosť, že ľudia si v súčasnosti začali požičiavať aj od takzvaných úžerníkov, kde je výsledkom často veľmi predražená pôžička a v nie ojedinelých prípadoch aj strata majetku.

 

Vyhnite sa podvodníkom a požiadajte o pôžičku u nás:

 

 

Pôžičky pre zamestnaných

Pôžičky pre podnikateľov

Pôžičky pre dôchodcov

Pôžičky pre živnostníkov

 Pôžičky pre opatrovateľky v Rakúsku

 

 

Pôžičky pre zamestnaných

Pôžička pre podnikateľov

Pôžičky pre dôchodcov

Úvery pre živnostníkov

Pôžičky pre opatrovateľky v rakúsku

Často hľadané vyrazy