Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.

Pôžička
Suma od 400 € do 10000 €
Splatnosť
rokov
Splatnosť od 1 do 8 rokov
Splátka
€/mes.

Celková výška a mena úveru (S): €, Doba splatnosti: mesiacov, úroková sadzba: % p. a. (fixná), výška mesačnej splátky: €, počet splátok (n): , Celková čiastka: €, RPMN (X): %.

Časté otázky

Ako rýchlo získam pôžičku ?

Proces je nastavený tak, aby ste financie získali čo najskôr. Najrýchlejší spôsob je vyplniť online žiadosť priamo na našej webovej stránke. Systém je plne automatizovaný, takže v priebehu približne piatich minút vám zašleme prehodnotenie, či je váš úver predschválený.

Ak je váš úver predschválený, okamžite vám zasielame zoznam potrebných dokladov. Tie stačí zaslať elektronicky. Doklady nie je potrebné skenovať, stačí ich odfotiť a poslať telefónom. V momente, ako nám zašlete všetky podklady, ide vaša žiadosť na finálne schválenie.

O finálnom schválení vás budeme informovať telefonicky. Následne vám zašleme zmluvnú dokumentáciu v elektronickej podobe, ktorú je potrebné vytlačiť, podpísať a poslať poštou. Akonáhle je zmluvná dokumentácia u nás, pôžička je odoslaná na váš účet. Ak teda pošlete podpísanú dokumentáciu cez poštu v ten istý deň, ako ste podali online žiadosť o pôžičku, celý proces potrvá iba jeden pracovný deň.

 

Môžem si požičať aj viackrát ?

Áno. Stáva sa často, že človek si požičia napríklad na rekonštrukciu, ktorá sa predraží, a teda si potrebuje požičať ďalšie peniaze na to, aby rekonštrukciu dokončil. Táto skutočnosť je častá, teda sme na ňu pripravení. Podmienkou však je, že ak žiadate o druhú pôžičku v časovom rozmedzí iba jeden mesiac, na tej prvej pôžičke už musí byť zaplatená prvá splátka.

 

Bude moja pôžička v úverovom registri ?

Do úverového registra sa značia len spotrebiteľské úvery, teda úvery poskytované finančnými inštitúciami, ktoré sú zapísané v NBS ako poskytovatelia pôžičiek. Ide o banky, nebankovky a stavebné sporiteľne. Nakoľko pôžička od nás nie je spotrebiteľský úver a sú to pôžičky od ľudí pre ľudí, v zahraničí nazývané aj ako peer to peer,  alebo p2p, ktoré nepodliehajú spotrebiteľskému zákonu, úver od nás v bankovom registri nenájdete.

Práve preto úvery od nás odporúčajú napríklad realitní makléri. Naša pôžička často slúži ako záloha na rezerváciu nehnuteľnosti. Nakoľko splátka, ktorá vznikne poskytnutím pôžičky od nás, nejde do bankového registra, neznižuje disponibilný zostatok klienta, ktorý chce na financovanie kúpy nehnuteľnosti použiť hypotekárny úver. Ak na zálohu zoberiete úver z banky, zníži vám to disponibilný zostatok, kvôli čomu sa vám môže znížiť maximálna výška úveru, o akú viete požiadať. Teda mohlo by sa stať, že by ste nevedeli prefinancovať výšku kúpnej ceny v plnej výške.

 

Môžem požiadať o pôžičku od vás, ak mi úver v banke zamietli ?

Samozrejme, že áno. Celý tento projekt vznikol práve kvôli tomu, že finančný trh si ho sám pýtal. Po novele zákona sú banky obmedzené a úvery zamietajú nie preto, ako majú nastavené rizikové podmienky predmetnej banky, ale preto, že im slovenská legislatíva nedovoľuje poskytnúť úver.

Teda, ak vám zamietli úver v banke, vôbec to neznamená, že bude zamietnutý aj u nás. My totiž nie sme povinní dodržiavať legislatívne usmernenia, ktoré sú platné pre spotrebiteľské úvery. Príkladom sú dve základné obmedzenia ako nedostatočná výška príjmu a negatívny záznam v úverovom registri.

 

Viem požiadať o úver aj bez manžela/manželky ?

Jedna z našich priorít je diskrétnosť. Práve preto ponúkame online pôžičku, ktorú vie klient vybaviť cez svoj mobilný telefón. Áno, u nás žiadateľ aj v prípade, že je ženatý/vydatá a žiada o úver sám, nie je problém, ak si chce požičať peniaze napríklad na darček, aby prekvapil manžela/manželku, prípadne, aby zaplatil pokutu za rýchlosť tak, aby o tom partner nevedel.

 

Viem úver predčasne splatiť?

Áno, úver je možné bezproblémovo splatiť aj predčasne. Stačí, ak na e-mailové konto, s ktorým ste  komunikovali počas schvaľovacieho procesu, napíšete mail, že máte záujem o predčasné splatenie s dátumom, k akému by ste chceli úver predčasne splatiť. Následne vám pošleme aktuálne vyčíslenie zostatku, ktorý je potrebné uhradiť do dátumu, o aký ste požiadali.

 

Viem požiadať o úver, ak som v zahraničí ?

Áno, túto možnosť často využívajú najmä opatrovateľky v Rakúsku, ktoré keď sú doma na Slovensku, tak sa snažia čo najviac času tráviť so svojou rodinou. Nakoľko celý schvaľovací proces prebieha online, nie je problém požiadať o úver zo zahraničia. Samozrejme vie byť aj schválený počas doby, keď ste v zahraničí. Jediné obmedzenie je, že z bezpečnostných dôvodov nevieme čerpať prostriedky z úveru na zahraničný účet.

 

Viem požiadať o online pôžičku, aj keď nemám počítač ?

Mnoho domácností v súčasnosti nemá počítač, takže webovú stránku máme nastavenú tak, aby sa žiadosť o pôžičku dala celá vypísať aj cez mobilný telefón.  Väčšina našich klientov podá žiadosť o úver práve cez mobilný telefón a takisto aj doklady potrebné k schváleniu úveru nám odfotí a pošle cez svoj mobilný telefón. A to bez toho, aby musel použiť klasický počítač či notebook.

 

Často hľadané vyrazy