Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.

Pôžička
Suma od 400 € do 25000 €
Splatnosť
rokov
Splatnosť od 1 do 8 rokov
Splátka
€/mes.

Celková výška a mena úveru (S): €, Doba splatnosti: mesiacov, úroková sadzba: % p. a. (fixná), výška mesačnej splátky: €, počet splátok (n): , Celková čiastka: €, RPMN (X): %.

Úvery pre živnostníkov

 

Pracujete na živnosť a potrebujete si požičať? V banke potrebujete dokladovať obrat za predošlé daňové obdobie, a teda musíme mať za sebou už aspoň jedno daňové priznanie.

 

Úver od nás pre živnostníkov

 

V prípade, že pracujete ako živnostník iba pre jednu firmu a vystavujete jednu faktúru mesačne, na to, aby ste u nás dostali pôžičku, potrebujete dokladovať iba posledných 6 faktúr od vášho zamestnávateľa. K peniazom sa tak viete dostať oveľa skôr.

 

Ak fakturujete viac ako jednu faktúru mesačne, prípadne niektoré mesiace ani jednu, v tomto prípade sa pri schvaľovaní pozerá na obrat za celý rok.

Ako si požičať, ak ste živnostník

 

Po vyplnení elektronickej žiadosti vám do niekoľkých minút zašleme predbežné vyhodnotenie žiadosti. K finálnemu schváleniu budeme od vás potrebovať tieto doklady:

Žiadosť o pôžičku nebude schválená v prípade:

Ako si vyrátať výšku pôžičky :

U nás si viete nastaviť nielen výšku pôžičky, ale aj to, ako dlho ju budete splácať. Podľa toho následne závisí, či budeme schopní pôžičku schváliť. Pre lepšiu predstavu uvádzame príklad.

Slobodný a bezdetný muž

ročný príjem × 0,6 : počet mesiacov

(12 000 × 0,6) : 12 = 600 EUR

výsledný mesačný príjem - bankové produkty (ak máte už niekde pôžičky) - 200 EUR (životné minimum)

600 - 0 - 200 = 400 EUR

V tomto prípade by nemal byť problém dostať pôžičku s výškou mesačnej splátky do 400 EUR.

Máte záujem o pôžičku?

Kontaktujte nás

 

Pôžičky pre zamestnaných

Pôžička pre podnikateľov

Pôžičky pre dôchodcov

Úvery pre živnostníkov

Pôžičky pre opatrovateľky v rakúsku

Často hľadané vyrazy